- Новини заводу котельного обладнання Енергетик — страница 3
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


Новини

Чий антрацит кинуть в українські котли? 05.05.2017

Чий антрацит кинуть в українські котли?

Услід за припиненням постачань газу з Росії міністерство енергетики України внесло пропозицію відмовитися від імпорту російського антрацитового вугілля. Таким чином уряд прагне припинити перепродаж вугілля з власних непідконтрольних територій.
Докладнiше
Модернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішення 14.04.2017

Модернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішення

За заявою віце-прем'єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубко термомодернізація житла в Україні вимагає не менше 30-40 млрд євро. При цьому оптимізація виробництва теплової енергії і мереж постачання потребує ще значніших засобів. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Докладнiше
Енергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газу 10.04.2017

Енергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газу

Як повідомляє прес-служба компанії  «Укргазвидобування», у березні 2017 року видобуток природного газу збільшився на 2,9% у порівнянні з березнем 2016 року. При цьому загальний об'єм склав 1 288,21 млн м³.
Докладнiше
Нове обладнання  для обробки кромки сталевого листа 06.04.2017

Нове обладнання для обробки кромки сталевого листа

Для підвищення технологічності і збільшення якості підготовки кромок під автоматичне зварювання товстолистового прокату ТОВ МВВФ «Енергетик» придбало і впровадило сучасне компактне і мобільне устаткування відомого європейського виробника.
Докладнiше
Біопаливо в Україні: атака на газ почалася! 28.03.2017

Біопаливо в Україні: атака на газ почалася!

Тепло з альтернативних видів палива в Україні тепер буде на 10% дешевше, ніж тепло, джерелом якого є газ. Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону «Про теплопостачання» ухвалений в другому читанні і в цілому Верховною Радою України.
Докладнiше
Харківська область: шлях до енергозбереження 22.03.2017

Харківська область: шлях до енергозбереження

60 мільйонів гривень — така загальна сума міні-проектів, які цього року плануються до реалізації на Харківщині у рамках проекту «Разом у майбутнє». Велика їх частина є проектами по реконструкції котельних установок з метою переходу на альтернативні види палива.
Докладнiше
Вугільне паливо для ТЕС: енергетична незалежність або екологічне лихо? 16.03.2017

Вугільне паливо для ТЕС: енергетична незалежність або екологічне лихо?

Питання заміщення газового палива стає усе більш актуальним і залежним від розвитку політичних подій і стану економіки України. В зв'язку з цим переклад на вугілля реконструйованих енергоблоків великих теплоелектростанцій має найважливіше значення.
Докладнiше
Енергетика Запорізької області: відходи — в доходи 13.03.2017

Енергетика Запорізької області: відходи — в доходи

Прикладом стратегічного підходу до забезпечення енергетичної незалежності став олійноекстракційний завод у місті Пологи. Тут не перший рік виготовляються пелети з відходів власного виробництва, які використовуються за призначенням комунальними установами міста.

Докладнiше
Євросоюз бере курс на «чисту енергетику» 09.03.2017

Євросоюз бере курс на «чисту енергетику»

За ініціативою Європейської комісії до 2030 року повинна статися повна модернізація енергетичного сектора економіки європейських країн. Мета цього проекту — підтримка конкурентоспроможності на світовому енергетичному ринку і підвищення загальної енергоефективності на 30%.
Докладнiше
Котельне обладнання майбутнього 28.02.2017

Котельне обладнання майбутнього

Згідно домовленості про виконання вимог Європейської Енергетичної спільноти до кінця 2017 року Україна зобов'язалася досягти гранично допустимих європейських норм емісії золи, оксидів сірки і азоту на енергогенеруючих підприємствах галузі.
Докладнiше
Лушпиння соняшнику — відмінна альтернатива природному газу 17.02.2017

Лушпиння соняшнику — відмінна альтернатива природному газу

Криворізький гірничо-металургійний комбінат проводить комплекс робіт по переведенню виробничих процесів з використання природного газу на лушпиння соняшнику. Нині на біопаливі вже працюють установки виробництва сировинних компонентів.
Докладнiше
Котельні Херсону переходять на альтернативне паливо 11.02.2017

Котельні Херсону переходять на альтернативне паливо

Два десятки комунальних підприємств Херсона переобладнані під нові види палива в 2016 році. Зміни в роботі котельних виконані згідно з програмою підвищення енергоефективності і розвитку поновлюваної енергетики.
Докладнiше
Зелена енергетика за правилом трьох "Е": ефективність, економічність, екологічність 04.02.2017

Зелена енергетика за правилом трьох "Е": ефективність, економічність, екологічність

Раціональний підхід до енергетичних ресурсів диктується сучасними економічними умовами. Щороку в Україні виробляється близько 70 млн т біомаси. Її застосування як палива дасть можливість генерувати  7000 МВт електроенергії.
Докладнiше
Енергетична незалежність України: науково обгрунтовані шляхи рішення 27.01.2017

Енергетична незалежність України: науково обгрунтовані шляхи рішення

Фахівці Національної академії наук України підготували ряд пропозицій щодо розвитку енергетики країни. Забезпечення енергонезалежності України повинне розвиватися за п'ятьма основними напрямами.
Докладнiше
В Україні зростає видобування газу і вугілля для промислового котельного устаткування 19.01.2017

В Україні зростає видобування газу і вугілля для промислового котельного устаткування

Послідовно виконуючи реалізацію програми забезпечення енергетичної незалежності України, вітчизняні вугільні шахти і газові бурові у 2017 році послідовно будуть нарощувати об'єми здобичі.
Докладнiше

Сторінки: Поперед. 1 2 3 4 Наступна