- Чий антрацит кинуть в українські котли? — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЧий антрацит кинуть в українські котли?Услід за припиненням постачань газу з Росії міністерство енергетики України внесло пропозицію відмовитися від імпорту російського антрацитового вугілля. Таким чином уряд прагне припинити перепродаж вугілля з власних непідконтрольних територій.

Є думка, що енергетичне вугілля, яке імпортується нині з Росії, є не що інше, як здобутий на території Донбасу і збагачений в сусідньому Ростові-на-Доні антрацит. Альтернативою цій схемі постачань може служити можливість постачань енергетичного твердого палива із Сполучених Штатів Америки. Переговори про закупівлю 2,5-3 млн т палива, за словами українського міністра енергетики і вугільної промисловості України, вже ведуться.

Довгостроковий плановий імпорт вугільної сировини з далекого зарубіжжя неможливий без впорядковування українського ринку палива, забезпечення максимальної прозорості постачань. Тільки зрозуміла великим гравцям світових сировинних ринків політика в цій області може бути чинником серйозних постачань, що виключають ввезення антрацитів донбасівського походження під виглядом сировини з інших країн.

Експерти в області енергетики підтверджують непростий стан справ в українській енергетиці і прогнозують у зв'язку з відмовою від російського вугілля підвищення тарифів і посилення навантаження на інші енергогенеруючі підприємства галузі. Паралельно з цим планується перепрофілювання українських ТЕС на вугілля газової групи, що, у свою чергу, передбачає активне вливання чималих засобів в підприємства країни, що добувають цей вид палива.

У свою чергу, ТОВ МВВФ «Енергетик» продовжує вдосконалення свого котельного устаткування, орієнтованого на вугілля і інші тверді види палива, зокрема, парових котлів серії КЕ. Для зручності і на вимогу споживачів котли обладнуються спеціальними передтопками, що дозволяють використовувати в якості альтернативного палива відходи сільського і деревообробного господарств.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку