- Новини заводу котельного обладнання Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


Новини

Компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування 18.02.2020

Компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування

В кінці 2019 року компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування: парового котла ДКВР-20-23-370, блочного економайзера БВЕС-V, воздухопідігрівача ВП і циклону батарейного ЦБ.
Докладнiше
Промислові котельні для тепличних господарств, які праюють на кам'яному вугіллі 03.12.2019

Промислові котельні для тепличних господарств, які праюють на кам'яному вугіллі

Промислові теплиці, як крупні сільськогосподарські виробничі комплекси, для забезпечення стабільного цілорічного функціонування потребують якісних і надійних систем опалювання. Для створення і підтримки сприятливого мікроклімату в теплицях застосовуються промислові водогрійні котельні...
Докладнiше
Для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э) 15.10.2019

Для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э)

ТОВ «Котельний завод «Енергетик» для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э)      паропродуктивныстю 8 тон пара/година. Модулі котельної установки виконані в корпоративних кольорах замовника.
Докладнiше
Запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін» 13.09.2019

Запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін»

Одним з найкрупніших і успішніших проектів 2018-2019 років став запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін»...
Докладнiше
Отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту 15.08.2019

Отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту

ТОВ “Котельний завод ”Енергетик” повідомляє про отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.
Докладнiше
Вихід компанії на Віденську біржу 24.06.2019

Вихід компанії на Віденську біржу

NET New Energy Technologies AG - австрійська холдингова операційна компанія що базується у Відні, Австрії, яка володіє дочірніми підрозділами KMWP і KW Energetik. Дочірні компанії розташовані в центральній Україні, в Черкаській області, місто Манастирище, приблизно 200 км від Києва. 110 співробітників і сучасні виробничі потужності зробили компанію ...
Докладнiше
«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу 07.07.2017

«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу

Високоточний розкрій металу у виробництві котельного обладнання «Енергетик» здійснює чеська установка плазмового різання Vanad. Конфігурація конструкції цього унікального устаткування повністю відповідає специфіці виробництва, забезпечуючи високу швидкість і точність різання.  
Докладнiше
В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону 04.07.2017

В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону

Зимовий сезон 2017-2018 в Україні обіцяє бути теплим і світлим. Уряд робить усі необхідні заходи для закупівлі палива, приділяючи особливу увагу пошуку способів диверсифікації постачань вугілля антрацитової групи для українських теплоелектростанцій.
Докладнiше
Батарейні циклони: на варті чистого повітря 30.06.2017

Батарейні циклони: на варті чистого повітря

Жодне промислове котельне або вентиляційне обладнання не обходиться без батарейних циклонів — агрегатів, призначених для уловлювання твердих часток пилу і золи з димових газів і повітряних сумішей. Батарейні циклони «Енергетик» широко затребувані як складова частина котельного устаткування.

Докладнiше
Експеримент мимоволі: децентралізація опалювання в Дніпропетровській області 26.06.2017

Експеримент мимоволі: децентралізація опалювання в Дніпропетровській області

В трьох містах Дніпропетровської області підвели підсумки опалювального сезону 2016-2017, що пройшов в умовах повної децентралізації. В цілому вимушений перехід на нову систему опалювання дав позитивні результати, є серйозний досвід використання електрики і альтернативних видів палива замість газу.
Докладнiше
Котельні установки «Енергетик»: за усіма правилами теплоенергетики 23.06.2017

Котельні установки «Енергетик»: за усіма правилами теплоенергетики

В сучасних економічних умовах будь-яке вкладення капіталу базується на ефективності інвестицій. Особливо в періоди реформування цілих галузей економіки, як це зараз відбувається в теплоенергетичному секторі України. Заміна старого котельного устаткування на котли «Енергетик» — запорука вигідних інвестицій.

Докладнiше
Зростає попит на мобільні котельні «Енергетик» 21.06.2017

Зростає попит на мобільні котельні «Енергетик»

Повністю готові до роботи пересувні котельні установки стають затребуваним і незамінним джерелом тепла і гарячої води для великого числа промислових підприємств і об'єктів житлово-комунальної сфери.
Докладнiше
Мала енергетика як чинник теплонезалежности українців 16.06.2017

Мала енергетика як чинник теплонезалежности українців

Побутове українське питання, що стало актуальним в цьому літньому сезоні: як жити, якщо гарячої води немає і не буде? Що може стати альтернативою централізованому постачанню гарячою води? Проблему багатьох житлово-комунальних комплексів можуть розв'язати водогрійні котли малої потужності.
Докладнiше
Модульні котельні: вірою і правдою 13.06.2017

Модульні котельні: вірою і правдою

Графік постачання тепла і гарячої води у багатьох містах і навіть регіонах України далеко не завжди відповідає природним реаліям і природному бажанню споживачів круглий рік користуватися усіма благами централізованого тепло- і водопостачання. Нестабільність в цьому питанні примушує шукати альтернативне рішення проблеми.
Докладнiше
Парові котли на дровах — назад у майбутнє? 09.06.2017

Парові котли на дровах — назад у майбутнє?

В умовах жорсткого ціноутворення на енергоносії все більше українських промислових підприємств і об'єктів комунальної сфери переходять на поновлювані енергетичні ресурси. Незважаючи на архаїчність  у ХХІ столітті дров'яного палива, великої популярності набувають саме дров'яні котли.
Докладнiше

Сторінки: 1 2 3 4 Наступна