- Новини заводу котельного обладнання Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


Новини

«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу 07.07.2017

«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу

Високоточний розкрій металу у виробництві котельного обладнання «Енергетик» здійснює чеська установка плазмового різання Vanad. Конфігурація конструкції цього унікального устаткування повністю відповідає специфіці виробництва, забезпечуючи високу швидкість і точність різання.  
Докладнiше
В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону 04.07.2017

В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону

Зимовий сезон 2017-2018 в Україні обіцяє бути теплим і світлим. Уряд робить усі необхідні заходи для закупівлі палива, приділяючи особливу увагу пошуку способів диверсифікації постачань вугілля антрацитової групи для українських теплоелектростанцій.
Докладнiше
Батарейні циклони: на варті чистого повітря 30.06.2017

Батарейні циклони: на варті чистого повітря

Жодне промислове котельне або вентиляційне обладнання не обходиться без батарейних циклонів — агрегатів, призначених для уловлювання твердих часток пилу і золи з димових газів і повітряних сумішей. Батарейні циклони «Енергетик» широко затребувані як складова частина котельного устаткування.

Докладнiше
Експеримент мимоволі: децентралізація опалювання в Дніпропетровській області 26.06.2017

Експеримент мимоволі: децентралізація опалювання в Дніпропетровській області

В трьох містах Дніпропетровської області підвели підсумки опалювального сезону 2016-2017, що пройшов в умовах повної децентралізації. В цілому вимушений перехід на нову систему опалювання дав позитивні результати, є серйозний досвід використання електрики і альтернативних видів палива замість газу.
Докладнiше
Котельні установки «Енергетик»: за усіма правилами теплоенергетики 23.06.2017

Котельні установки «Енергетик»: за усіма правилами теплоенергетики

В сучасних економічних умовах будь-яке вкладення капіталу базується на ефективності інвестицій. Особливо в періоди реформування цілих галузей економіки, як це зараз відбувається в теплоенергетичному секторі України. Заміна старого котельного устаткування на котли «Енергетик» — запорука вигідних інвестицій.

Докладнiше
Зростає попит на мобільні котельні «Енергетик» 21.06.2017

Зростає попит на мобільні котельні «Енергетик»

Повністю готові до роботи пересувні котельні установки стають затребуваним і незамінним джерелом тепла і гарячої води для великого числа промислових підприємств і об'єктів житлово-комунальної сфери.
Докладнiше
Мала енергетика як чинник теплонезалежности українців 16.06.2017

Мала енергетика як чинник теплонезалежности українців

Побутове українське питання, що стало актуальним в цьому літньому сезоні: як жити, якщо гарячої води немає і не буде? Що може стати альтернативою централізованому постачанню гарячою води? Проблему багатьох житлово-комунальних комплексів можуть розв'язати водогрійні котли малої потужності.
Докладнiше
Модульні котельні: вірою і правдою 13.06.2017

Модульні котельні: вірою і правдою

Графік постачання тепла і гарячої води у багатьох містах і навіть регіонах України далеко не завжди відповідає природним реаліям і природному бажанню споживачів круглий рік користуватися усіма благами централізованого тепло- і водопостачання. Нестабільність в цьому питанні примушує шукати альтернативне рішення проблеми.
Докладнiше
Парові котли на дровах — назад у майбутнє? 09.06.2017

Парові котли на дровах — назад у майбутнє?

В умовах жорсткого ціноутворення на енергоносії все більше українських промислових підприємств і об'єктів комунальної сфери переходять на поновлювані енергетичні ресурси. Незважаючи на архаїчність  у ХХІ столітті дров'яного палива, великої популярності набувають саме дров'яні котли.
Докладнiше
Промислові котельні установки: міняємо антрацит на лушпиння соняшнику 07.06.2017

Промислові котельні установки: міняємо антрацит на лушпиння соняшнику

Згідно заяви міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігоря Насалика, до 2019 року Україна повинна повністю замінити антрацитову групу вугілля на газову. Враховуючи динаміку останнього року, коли кількість спожитого антрациту знизилася з 10 до 7 млн т, планується його щорічне заміщення до 3 млн т.
Докладнiше
«Аква-Терм Київ» 2017: огляд енергоефективного устаткування 01.06.2017

«Аква-Терм Київ» 2017: огляд енергоефективного устаткування

З 30 травня по 2 червня компанія «Енергетик» бере участь в 19-ій Міжнародній виставці енергоефективного опалювання, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, поновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів. Експозиція компанії розташована в окремому павільйоні на майданчику біля київського МВЦ.
Докладнiше
Будівництво альтернативних котелен в Дніпропетровській області 24.05.2017

Будівництво альтернативних котелен в Дніпропетровській області

В рамках програми децентралізації опалювання в трьох містах Дніпропетровської області — Марганці, Нікополі і Покриві (що був Орджонікідзе) побудовані котельні, розраховані на застосування альтернативного палива.
Докладнiше
Україна замінить газ альтернативними джерелами енергії 19.05.2017

Україна замінить газ альтернативними джерелами енергії

В Україні набуває чинності Закон про стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства по енергоефективності і енергозбереженню України.
Докладнiше
Мала енергетика України: перспективи торф'яного палива 12.05.2017

Мала енергетика України: перспективи торф'яного палива

Зростання цін на традиційні українські енергоносії значною мірою стимулює розвиток виробництва палива з природного торфу. Торф'яні пелети стають затребуваним енергоресурсом для підприємств, що забезпечують себе тепловою енергією незалежно від централізованих мереж.
Докладнiше
Чий антрацит кинуть в українські котли? 05.05.2017

Чий антрацит кинуть в українські котли?

Услід за припиненням постачань газу з Росії міністерство енергетики України внесло пропозицію відмовитися від імпорту російського антрацитового вугілля. Таким чином уряд прагне припинити перепродаж вугілля з власних непідконтрольних територій.
Докладнiше
Модернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішення 14.04.2017

Модернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішення

За заявою віце-прем'єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубко термомодернізація житла в Україні вимагає не менше 30-40 млрд євро. При цьому оптимізація виробництва теплової енергії і мереж постачання потребує ще значніших засобів. Про це повідомляє прес-служба відомства.
Докладнiше
Енергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газу 10.04.2017

Енергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газу

Як повідомляє прес-служба компанії  «Укргазвидобування», у березні 2017 року видобуток природного газу збільшився на 2,9% у порівнянні з березнем 2016 року. При цьому загальний об'єм склав 1 288,21 млн м³.
Докладнiше
Нове обладнання  для обробки кромки сталевого листа 06.04.2017

Нове обладнання для обробки кромки сталевого листа

Для підвищення технологічності і збільшення якості підготовки кромок під автоматичне зварювання товстолистового прокату ТОВ МВВФ «Енергетик» придбало і впровадило сучасне компактне і мобільне устаткування відомого європейського виробника.
Докладнiше
Біопаливо в Україні: атака на газ почалася! 28.03.2017

Біопаливо в Україні: атака на газ почалася!

Тепло з альтернативних видів палива в Україні тепер буде на 10% дешевше, ніж тепло, джерелом якого є газ. Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону «Про теплопостачання» ухвалений в другому читанні і в цілому Верховною Радою України.
Докладнiше
Харківська область: шлях до енергозбереження 22.03.2017

Харківська область: шлях до енергозбереження

60 мільйонів гривень — така загальна сума міні-проектів, які цього року плануються до реалізації на Харківщині у рамках проекту «Разом у майбутнє». Велика їх частина є проектами по реконструкції котельних установок з метою переходу на альтернативні види палива.
Докладнiше

Сторінки: 1 2 3 Наступна