- Новини заводу котельного обладнання Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


Новини

Реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з  встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е) 29.01.2021

Реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е)

В грудні 2020 р. Котельним заводом Енергетик на замовлення Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду ....
Докладнiше
Виготовлення пакетів змійовиків конвективного пароперегрівача котла ТГМЕ-464 для Харківської ТЕЦ-5 15.01.2021

Виготовлення пакетів змійовиків конвективного пароперегрівача котла ТГМЕ-464 для Харківської ТЕЦ-5

В кінці 2020 р. ТОВ “Котельний завод ”Енергетик” виготовив пакети змійовиків конвективного пароперегрівача котла ТГМЕ-464 для Харківської теплоелектроцентралі № 5.
Докладнiше
Відвантаження котла КВГМ-20-150 від «Котельний завод «Енергетик» 27.11.2020

Відвантаження котла КВГМ-20-150 від «Котельний завод «Енергетик»

У листопаді місяці ТОВ «Котельний завод «Енергетик» відвантажив котел КВГМ-20-150 (блоки котла топковий і конвективний). Контракт з одним з найбільших комунальних підприємств України під ключ» був підписаний в травні 2020 р.
Докладнiше
Виготовлення водогрійного котла КВ-ГМ-30-150, теплопродуктивністю 30 Гкал 01.09.2020

Виготовлення водогрійного котла КВ-ГМ-30-150, теплопродуктивністю 30 Гкал

ТОВ КЗ «ЕНЕРГЕТИК»  в рамках виконання Договору по виготовленню водогрійного котла КВ-ГМ-30-150, теплопродуктивністю 30 Гкал, для потреб районної котельної  РК «Здолбунівська 2» в м. Києві, розпочав  роботи по монтажу котла на майданчику котельної.
Докладнiше
Виготовлений газовий паровий котел МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година 25.08.2020

Виготовлений газовий паровий котел МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година

Для одного з хлібозаводів України ТОВ «Котельний завод «Енергетик» виготовив газовий паровий котелМЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година плавного регулювання абсолютним тиском 0,8 МПа в повній комплектації.
Докладнiше
Ще один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик» 15.06.2020

Ще один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик»

Ще один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик» реалізований в найкоротші терміни. За два місяці завод підготував і реалізував котел паровий КЕ-10-14 робоче паливо лузга соняшнику, економайзер сталевий блоковий БВЕС-v, циклон батарейний ЦБ-42, деаератор атмосферний ДА-10/4.
Докладнiше
Успішно реалізований проект по установці котлів з топками, що працюють на альтернативному паливі (лузга соняшника) 23.04.2020

Успішно реалізований проект по установці котлів з топками, що працюють на альтернативному паливі (лузга соняшника)

ТОВ «Котельний завод «Енергетик» спільно з компанією ТОВ «ТЕФФ» успішно реалізовали проект по установці котлів з топками, що працюють на альтернативному паливі (лузга соняшника)
Докладнiше
Компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування 18.02.2020

Компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування

В кінці 2019 року компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування: парового котла ДКВР-20-23-370, блочного економайзера БВЕС-V, воздухопідігрівача ВП і циклону батарейного ЦБ.
Докладнiше
Промислові котельні для тепличних господарств, які праюють на кам'яному вугіллі 03.12.2019

Промислові котельні для тепличних господарств, які праюють на кам'яному вугіллі

Промислові теплиці, як крупні сільськогосподарські виробничі комплекси, для забезпечення стабільного цілорічного функціонування потребують якісних і надійних систем опалювання. Для створення і підтримки сприятливого мікроклімату в теплицях застосовуються промислові водогрійні котельні...
Докладнiше
Для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э) 15.10.2019

Для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э)

ТОВ «Котельний завод «Енергетик» для ОДО «Рожищенський сирзавод» виготовлена, змонтована і запущена в експлуатацію комбінована транспортабельна котельна установка ТКУ-3,5Р (Э)      паропродуктивныстю 8 тон пара/година. Модулі котельної установки виконані в корпоративних кольорах замовника.
Докладнiше
Запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін» 13.09.2019

Запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін»

Одним з найкрупніших і успішніших проектів 2018-2019 років став запуск котлів промисловою котельною підприємства ВАТ «Альбертін»...
Докладнiше
Отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту 15.08.2019

Отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту

ТОВ “Котельний завод ”Енергетик” повідомляє про отримання чергових Сертифікатів відповідності Технічному регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском.
Докладнiше
Вихід компанії на Віденську біржу 24.06.2019

Вихід компанії на Віденську біржу

NET New Energy Technologies AG - австрійська холдингова операційна компанія що базується у Відні, Австрії, яка володіє дочірніми підрозділами KMWP і KW Energetik. Дочірні компанії розташовані в центральній Україні, в Черкаській області, місто Манастирище, приблизно 200 км від Києва. 110 співробітників і сучасні виробничі потужності зробили компанію ...
Докладнiше
«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу 07.07.2017

«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу

Високоточний розкрій металу у виробництві котельного обладнання «Енергетик» здійснює чеська установка плазмового різання Vanad. Конфігурація конструкції цього унікального устаткування повністю відповідає специфіці виробництва, забезпечуючи високу швидкість і точність різання.  
Докладнiше
В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону 04.07.2017

В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону

Зимовий сезон 2017-2018 в Україні обіцяє бути теплим і світлим. Уряд робить усі необхідні заходи для закупівлі палива, приділяючи особливу увагу пошуку способів диверсифікації постачань вугілля антрацитової групи для українських теплоелектростанцій.
Докладнiше

Сторінки: 1 2 3 4 Наступна