- Україна замінить газ альтернативними джерелами енергії — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листУкраїна замінить газ альтернативними джерелами енергіїВ Україні набуває чинності Закон про стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства по енергоефективності і енергозбереженню України.

Основні положення документу були розроблені за активною участю Держенергоефективності. Закон передбачає надання інвесторам гарантованого відшкодування вкладень в організацію виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії. Відтепер інвестори будуть озброєні законодавчими нормами, що передбачають строгі рамки тарифів на теплову енергію, отриману без використання природного газу. Вартість такого тепла для споживання бюджетними організаціями і населенням визначена на рівні 90% від тарифів на теплову енергію, для виробництва якої використовувався газ. Згідно з розрахунками, завдяки закону очікується щорічна економія більше $ 6 млн бюджетних коштів за рахунок відмови від використання 3 млрд кубометрів газу.

Тенденція до збільшення застосування альтернативного палива передбачає підвищення попиту на відповідне котельне устаткування. ТОВ МВВФ «Енергетик» має в розпорядженні високий потенціал виробничих потужностей для нарощування випуску таких котлів. В асортименті продукції компанії — достатня кількість котельного устаткування, орієнтованого на використання альтернативних джерел енергії. Зокрема, вертикально-водотрубні котли для вироблення пари серії Е з природною циркуляцією оснащені передтопками САС, які дозволяють використовувати такі популярні види альтернативного палива з високою енергоємністю, як деревна тріска, дрова, паливні брикети і пелети. Ці ж види палива використовуються у водогрійних твердопаливних водотрубних котлах серії КСВ-Р. Техніко-економічні характеристики цього устаткування не поступаються кращим світовим зразкам. А висока міра контролю якості гарантує надійну. ефективну і тривалу експлуатацію
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку