- Якість продукції котельного обладнання - Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЯкість продукції

Повний асортимент

Асортимент Монастирищенського котельного заводу «Енергетик» дозволяє повністю оснастити обладнанням виробничу або опалювальну котельню будь-якої потужності.

Компанія налагодила виробництво конструкцій, які надійно зарекомендували себе в експлуатації і за технічно-економічними характеристиками не поступаються кращим закордонним аналогам.

Продукція Монастирищенського котельного заводу «Енергетик» виробляється з дотриманням усіх технологічних вимог в умовах ретельного контролю якості на кожному етапі виробництва.
Підприємство гарантує надійність, якість і безпеку устаткування, що виробляється на Монастирищенському котельному заводі "Енергетик", при дотриманні правил монтажу та експлуатації.

Надійність

По надійності продукція Монастирищенського котельного заводу «Енергетик» не поступається закордонним аналогом.

Гарантійний термін служби котла кожної серії становить 20 років.

Термін гарантійного обслуговування -2 роки з моменту введення обладнання в експлуатацію.

Контроль якості

Виробництво продукції під маркою «Енергетик» здійснюється в суворій відповідності з Правилами будови і безпечної експлуатації парових і водогрійних котлів НПАОП 0.00-1.60-66.

Підприємство використовує тільки сертифіковані напівфабрикати та комплектуючі з відповідним маркуванням. Відповідність зазначених характеристик перевіряється при проведенні вхідного контролю якості.

Трубопроводи пари та гарячої води виготовляються у відповідності з НПАОП 0.00-1.11-98.

Технологічні процеси дугового зварювання при виготовленні, ремонті та монтажі парових та водогрійних котлів, трубопроводів пари, гарячої води та газопостачання, посудин, що працюють під тиском, сертифіковані ДП НТЦ СЕПРО НАН України (Система УкрСЕПРО) на підставі випробувань ІЕЗ їм. Е. О. Патона.

На підприємстві налагоджена система вхідного, операційного і кінцевого контролю якості продукції. Виконання технологічних операцій контролюється атестованою випробувальною лабораторією заводу за допомогою руйнівних і неруйнівних методів контролю із застосуванням радіографічної, ультразвукової дефектоскопії та гідравлічних випробувань.

Робітники та інженерно-технічний персонал мають високу кваліфікацію та атестовані на знання нормативно-технічної документації, що гарантує дотримання технології виготовлення продукції.

Безпека продукції під маркою «Енергетик» підтверджується сертифікатами відповідності вимогам «Технічного регламенту безпеки обладнання, що працює під тиском» (постанова КМУ № 35 від 19.01.2009 р.)