- Енергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газу — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЕнергетичний сектор: Україна нарощує об'єми видобутку природного газуЯк повідомляє прес-служба компанії «Укргазвидобування», у березні 2017 року видобуток природного газу збільшився на 2,9% у порівнянні з березнем 2016 року. При цьому загальний об'єм склав 1 288,21 млн м³.

Таким чином, керівництво компанії планомірно виконує презентовану в травні 2016 року «Програму 20/20», яка передбачає збільшення до 2020 року щорічної здобичі блакитного палива в Україні до 20 млрд кубометрів. Підсумки першого кварталу підтвердили оптимістичні прогнози виходу на планові показники 2017 року, і в цілому очікується приріст щорічного видобутку газу, що становить більше 300 млн м³.

Враховуючи, що нині існуючі українські родовища газу вироблені приблизно на три чверті, «Програма 20/20» передбачає різке збільшення об'ємів геологічної розвідки нових родовищ газу, впровадження прогресивних технологій розвідки і здобичі, включаючи гідророзрив пласта, а також щільну економічну взаємодію з місцевими громадами, на території яких здійснюватиметься газовидобування. Йдеться про чотири родовища і сумарне буріння близько 70 нових свердловин, вартість газу з яких імовірно складатиме 160-170 дол. за тисячу. Потужність старих родовищ, розташованих переважно в Полтавській області, на найближчі роки оцінюється приблизно в 57 млрд кубометрів.

Таким чином, перспективи розвитку газодобування в Україні не знімають з порядку денного актуальність використання блакитного палива в загальному енергопотенціалі країни. А також, виробництва газового котельного устаткування. Фахівці інжинірингового центру компанії «Енергетик» активно працюють над пошуком і впровадженням нових інженерних рішень у виробництві котельного устаткування, спрямованих на ефективне використання газу як палива. У широкому асортименті газових котлів заводу «Енергетик» як і раніше попит мають парові котли серій Е, ДЕ, КЕ, МЗК, ДКВр і водогрійні котли серій КСВа (Еко), КВ, КСВ-Р, КВ-ГМ і ПТВМ.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку