- Информація про завод котельного обладнання Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листПро завод

19 років успішної роботи

ТОВ «МОНАСТИРИЩЕНСЬКИЙ КОТЕЛЬНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГЕТИК» — сучасний український завод промислових парових котлів паропродуктивністю 0,4-25 тп/год і водогрійних котлів потужністю 0,25-180 МВт, модульних котельних установок (ТКУ та БМВКУ) і широкого діапазону допоміжного котельного обладнання.

ТОВ «МКЗ «ЕНЕРГЕТИК» засновано 15 листопада 2000 року в місті Монастирище Черкаської області. «МКЗ «ЕНЕРГЕТИК» являється дочірньою компанією що входить до складу австрійської компанії NET.AG. Першою продукцією заводу стали котли Е1,0-0,9. Зараз в асортименті підприємства понад 400 найменувань.

На території заводу розташовані 7 цехів сумарною площею понад 12 000  м2.

Загальна кількість технологічного обладнання-274 одиниці, в тому числі і унікального.

Виробництво забезпечує роботою 264 співробітника, з яких 70 осіб-інженерно-технічний персонал.

За 19 років роботи підприємством реалізовано понад 1000 успішних проектів.

Науково-технічний потенціал

Підприємство володіє науково-технічним потенціалом як для серійного виробництва, так і для індивідуальних проектних рішень у відповідності з потребами замовника.

Розробка і впровадження у виробництво нестандартного обладнання здійснюється під керівництвом Київського Інжинірингового Центру, що входить до структури підприємства

Підрозділ займається удосконаленням наявних вузлів і виробів, розробляє конструкторську документацію під вимоги замовника, виконує теплові, аеродинамічні, гідравлічні  розрахунки і розрахунки на міцність, проводить консультації клієнтів.

Сучасне виробництво

Монастирищенський Котельний Завод «Енергетик» оснащений сучасним високотехнологічним обладнанням європейських виробників, що забезпечує високий рівень продуктивності праці і якість продукції.

Високоточний розкрій металу здійснюється за допомогою установки плазмового різання Vanad (Чехія).

Поздовжні і кільцеві шви барабанів парових котлів і обичайок ємностей виконуються методом двостороннього  автоматичного зварювання під шаром флюсу на обладнанні ESAB (Швеція). Даний зварювальний комплекс дає можливість проводити зварювання обичайок і барабанів котлів довжиною до 12000 мм і діаметром до 3200мм.

Надійний партнер

Підприємство повністю несе відповідальність за продане обладнання, надаючи можливість його майбутньої модернізації, якісний сервіс, а також ефективні консультації щодо експлуатації.

Монастирищенський Котельний Завод «Енергетик» виробляє повний спектр елементів і комплектуючих, необхідних для технічного обслуговування і ремонту устаткування котелень.

Розташування виробництва в центральній частині України дає змогу в найкоротші терміни здійснювати постачання запасних частин, скорочуючи тривалість простоїв.

Конкурентна ціна виробів, що випускаються, їх висока якість, ефективне гарантійне та технічне обслуговування є головними факторами успіху заводу.