- Біопаливо в Україні: атака на газ почалася! — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листБіопаливо в Україні: атака на газ почалася!Тепло з альтернативних видів палива в Україні тепер буде на 10% дешевше, ніж тепло, джерелом якого є газ. Відповідний законопроект «Про внесення змін до Закону «Про теплопостачання» ухвалений в другому читанні і в цілому Верховною Радою України.

Сайт ВРУ оприлюднив документ, що встановлює державну політику стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних паливних джерел. У першому читанні цей закон був ухвалений 23 вересня 2016 року. Стимулюючі тарифи зафіксовані для суб'єктів господарської діяльності, що виробляють теплову енергію з різних видів біологічного палива. Зокрема, ТЕЦ і ТЕС, що генерують тепло для бюджетних установ і організацій, а також населення. Тарифи на тепло з біопалива для відповідних категорій споживачів відтепер складатимуть 90% від тарифів на тепло, що отримується з використанням газу.

Крім того, передбачається, що місцеві органи самоврядування і держадміністрації отримають право на встановлення тарифів і ліцензування господарської діяльності суб'єктів, які роблять, транспортують і постачають теплову енергію з альтернативних видів палива. Внесені зміни сприятимуть заміні імпортного газу на біопаливо у вигляді відходів сільського господарства, кількість яких в Україні щорічно перевищує 100 млн тонн. Економічна доцільність законопроекту полягає в значному скороченні державних витрат на блакитне паливо і створенні десятків тисяч нових робочих місць.

Тим часом в Україні, випереджаючи закони, збільшується популярність котельного устаткування на альтернативних видах палива, спостерігається зростання продажів парових котлів на пелетах і парових котлів на трісці деревини.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку