- Політика конфіденційності компанії Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листПолітика конфіденційності

Конфіденційність особистої інформації будь-якого з наших користувачів є абсолютною умовою роботи сайту.

Дані, які користувачі надають при заповненні форми зворотного зв'язку, застосовуються тільки для отримання ними інформації на поставлене запитання.

Дані, необхідні для сайту

Необхідні для сервісу дані - пункти, які заповнюються у формі зворотного зв'язку, а саме ім'я та електронна пошта. Таким чином, користувач добровільно погоджується на отримання листів від адміністрації сайту energetik.ua.

Мета збору особистої інформації

Єдине, для чого використовується інформація про користувача, - це відправка йому на електронну пошту листів. Ім'я, яке вказується в реєстраційній формі, необхідно для особистого звернення. У листі від компанії Ви будете отримувати інформацію у вигляді відповіді на Ваші запитання, викладені Вами в формі зворотного зв'язку.

Вся надана інформація не передається третім особам. Персональні відомості про користувачів сайту знаходяться на зберіганні на спеціальних серверах, що володіють засобами повного захисту інформації.

Як відбувається використання особистих даних

Сайт energetik.ua використовує Cookies та інформацію про користувачів сервісу Google Analytics і Яндекс.Метрика.

З їх допомогою здійснюється збір інформації про переміщення користувачів по сайту. Спостереження за цим процесом дає розуміння того, яким чином слід оптимізувати і покращувати роботу сайту. Це необхідно для оптимальної орієнтації сайту на запити і очікування відвідувачів, створення найбільш затребуваною інформаційного середовища контенту.

Захист персональних даних

Для досягнення абсолютної конфіденційності відомостей про користувачів ми використовуємо різноманітні заходи безпеки, а саме - адміністративні, управлінські та технічні. Збираючи дані про відвідувачів сайту, ми несемо повну відповідальність за їх конфіденційне збереження відповідно до міжнародних норм контролю. Будь-який з співробітників ресурсу усвідомлює особисту відповідальність за дотримання обов'язкових заходів контролю, а також норм і вказівок, прийнятих в Угоді.

Заявлений високий рівень забезпечення конфіденційності персональних даних наших відвідувачів, проте, не звільняє користувачів від дотримання прийнятих в світі певних правил безпечного використання мережі Інтернет. Якщо Ви є в мережі, намагайтеся завжди проявляти обережність і не розміщувати свої особисті дані на неперевірених, що викликають сумніви, сайтах.

Розробники ресурсу energetik.ua вживають всіх необхідних заходів, щоб виключити найменшу можливість витоку конфіденційної інформації, несанкціонованого застосування і спотворення персональних відомостей. Однак вичерпної гарантії в даний час не може дати жоден Інтернет-сервіс в зв'язку з тим, що від хакерських атак застрахуватися неможливо. Тільки в їхньому випадку можливе створення умов для поширення особистої інформації серед інших користувачів.