- Євросоюз бере курс на «чисту енергетику» — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЄвросоюз бере курс на «чисту енергетику»За ініціативою Європейської комісії до 2030 року повинна статися повна модернізація енергетичного сектора економіки європейських країн. Мета цього проекту — підтримка конкурентоспроможності на світовому енергетичному ринку і підвищення загальної енергоефективності на 30%.

Країни Євросоюзу підтримують курс світових енергетичних ринків на перехід до технологій «чистої енергетики». Ініціатива Єврокомісії по Енергетичному союзу визначає пріоритети розвитку на найближче десятиліття, серед яких основними є досягнення лідерства країн Євросоюзу в захисті довкілля, досягнення енергетичної ефективності, а також умовами для зростання енергетичного ринку, забезпеченого створенням нових робочих місць і стійкими інвестиціями.

За словами заступника голови Єврокомісії Мароша Шефчовича, Європа і надалі повинна подавати приклад динамічного зростання модернізації усіх підрозділів економіки, що розвивають технології «чистої енергетики»: від новітніх наукових розробок, IT-сфери до будівництва, промислового виробництва, транспорту і фінансового сектора.

Серед реальних завдань — загальне скорочення Євросоюзом емісії двоокису вуглецю на 40% і перехід на поновлювані види енергії, відмову від викопних вуглеводнів. Очікується, що законодавчі ініціативи забезпечать створення 900 тисяч нових робочих місць і створять умови для залучення щорічно близько 170 млрд євро інвестицій шляхом перерозподілу фінансових потоків у сферу «чистої енергетики».

Підтримуючи закони розвитку енергетичного ринку, Україна також зробила чимало кроків у бік альтернативної енергетики, починаючи від найпростішого — впровадження устаткування для альтернативного палива, до складних систем використання енергії вітру і сонця.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку