- Модернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішення — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листМодернізація теплопостачання в Україні: шляхи рішенняЗа заявою віце-прем'єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадія Зубко термомодернізація житла в Україні вимагає не менше 30-40 млрд євро. При цьому оптимізація виробництва теплової енергії і мереж постачання потребує ще значніших засобів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

По суті, у вирішенні питання перебудови системи теплопостачання Україна може йти двома шляхами. Перший — традиційно вливати кошти в модернізацію теплопостачаючих підприємств, що вимагає великих капіталовкладень. Другий — зосередитися на досягненні перспективної мети мінімального споживання теплової енергії, що може стати міцною альтернативою бюджетним витратам. Як приклад міністр приводить досвід Німеччини, яка сьогодні споживає 50 і мріє досягти результату в 25 кВт тепловій енергії на квадратний метр, проти нинішніх 200 кВт, споживаних в Україні.

Серед можливих форм здійснення другого варіанту називається створення автономних опалювальних систем для одного будинку або групи будинків, цілого кварталу. Безперечна перевага такого підходу полягає в значному скороченні кількості теплопостачальних мереж, що дозволить знизити втрату тепла при транспортуванні і виключити ремонт старих зношених мереж. Крім того, автономна котельна установка припускає використання будь-якого з популярних сьогодні альтернативних джерел палива — пелет, торф'яних брикетів, деревини, відходів сільського господарства, де це можливо, а також електроенергії, що важливо в сучасних економічних реаліях.

Ще один шлях рішення — впровадження сучасних газових парогенераторних установок, що відрізняються високою економічністю з точки зору споживання газового палива.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку