- Відвантаження котла КВГМ-20-150 від «Котельний завод «Енергетик» — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВідвантаження котла КВГМ-20-150 від «Котельний завод «Енергетик»


У листопаді місяці ТОВ «Котельний завод «Енергетик» відвантажив котел КВГМ-20-150 (блоки котла топковий і конвективний). Контракт з одним з найбільших комунальних підприємств України під ключ» був підписаний в травні 2020 р. За 6 місяців підготовлена проектно-кошторисна документація, план організації робіт, виготовлено котельне устаткування і доставлено до Замовника. Комплексний підхід до роботи і короткі терміни виконання замовлень дають додатковий пріоритет при виборі постачальника.

На сьогоднішній день комунальні підприємства України мають зношені основні фонди і більшість водогрійних котлів вимагають капітального ремонту, модернізації, а то і зовсім заміни. Це устаткування не просто застаріло, воно неефективне: споживає більше енергоресурсів, дороге в ремонті і забруднює довкілля. Фактично на всіх підприємствах необхідно провести модернізацію і замінити устаткування на сучасніше. Така ж ситуація і з тепломережами.

ТОВ «Котельний завод «Енергетик» пропонує весь комплекс інжинірингових послуг, необхідний при заміні або новому будівництві котельних комунальних підприємств. Маючи в своєму розпорядженні штат високопрофесійних фахівців і всі необхідні техніко- технологічні ресурси, наша компанія пропонує весь спектр послуг в області проектно- будівельного інжинірингу. Багатолітній досвід діяльності в даному сегменті ринку дозволяє компанії здійснювати такі роботи, як:
  • здобуття всього об'єму дозвільної документації на проектування, будівництво і модернізацію котельних;
  • розробка і узгодження робочої документації;
  • технагляд і авторський нагляд;
  • участь в тендерах (як державних, так і приватних);
  • створення проекту, його узгодження і експертиза;
  • супровід проекту, управління і контроль будівельного процесу;
  • організація постачань матеріалів і котельного устаткування;
  • інші роботи.

Маючи в своєму розпорядженні всі необхідні ресурси, компанія «Енергетик» пропонує підприємствам і організаціям інжинірингові послуги в області проектування, будівництва і модернізації котельних в повному об'ємі або в об'ємі, необхідному для виконання конкретних завдань.

Відео відвантаження водогрійного котла КВ-ГМ-20-150, виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку