- Виготовлений газовий паровий котел МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВиготовлений газовий паровий котел МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година


Значна частина технологічних процесів передбачає використання насиченої пари. Наприклад, його застосовують в легкій і харчовій промисловості, при виготовленні залізобетонних конструкцій, в гірничодобувних комплексах, на підприємствах сфери обслуговування (пральні, хімчистки та ін.). При цьому в кожному напрямі діяльності пред'являються особливі вимоги до характеристик парових котлів малої потужності.

Залежно від місця використання одна і та ж модель котельного устаткування може бути і максимально ефективною, і майже даремною. Саме тому так важливо правильно підібрати промисловий агрегат, його продуктивність і вид палива. Поряд з нетрадиційним паливом, все більше підприємств вибирають традиційні види палива, такі як газ/мазут. Потрібно відзначити, що кожен тип котлів володіє своїми перевагами. Наприклад, газові агрегати відрізняються економічністю в експлуатації і простотою у використанні (робота котлоагрегата автоматизована, мінімальне втручання операторів).

Для одного з хлібозаводів України ТОВ «Котельний завод «Енергетик» виготовив газовий паровий котел МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година плавного регулювання абсолютним тиском 0,8 МПа в повній комплектації. Блок котла має невеликі габаритні розміри, що дозволяє використовувати даний котел в умовах обмеженого простору, а також володіє сучасним ергономічним дизайном за рахунок вживання новітніх обшивальних матеріалів.

Фото газового парового котла МЗК-8АГ(Э) продуктивністю 400 кг/година плавного регулювання абсолютним тиском 0,8 МПа в повній комплектації, виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:

Kotel_2020-08-25.jpg
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку