- Живемо, віримо, працюємо... — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЖивемо, віримо, працюємо...Незважаючи на воєнний час підприємство ТОВ «Монастирищеньский котельний завод «Енергетик» працює і відвантажує власну продукцію у всі регіони України.

Одна з ключових галузей в українській економіці – промисловість, яка зазнала руйнівного впливу війни: низка підприємств у зонах активних бойових дій та окупації зупинилася, потужності постраждали від обстрілів, порушилися ланцюжки логістики та постачання. Проте бізнес продовжує працювати попри обмеження. Наразі наше підприємство співпрацює з проектними організаціями які готують проектно-кошторисну документацію для відновлення знищеної інфраструктури.

Готові в найкоротші терміни поставляти парові та водогрійні котли в блочному виконанні, фланцеве з’єднання , що суттєво скорочує час монтажу на майданчику Замовника. Маємо можливість доставляти як авто так і ж/д транспортом.

Працює сервісна служба – злагоджений колектив спеціалістів монтажу та КІП і А. Компанія адаптується до роботи в нових умовах, акумулюємо наші сили і будемо робити все для того щоб бути Вам корисними. На теперішній час попит на продукцію зберігається, а після війни зросте.

Разом до перемоги! Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!!

Фото відвантаження котельного обладнання, виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:

img_9384.jpg

img_9386.jpg
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку