- Транспортабельні котельні установки (ТКУ) з котлами ТКВЕ — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листТранспортабельні котельні установки (ТКУ) з котлами ТКВЕТовариство з обмеженою відповідальністю «Монастирищенський котельний завод «ЕНЕРГЕТИК» - сучасний український завод з виробництва водогрійних котлів, промислових парових котлів, посудин під тиском, металоконструкцій будь – якої складності, а також завод, який здійснює виконання монтажних, демонтажних та пуско – налагоджувальних робіт вищевказаного обладнання.

Технологічні можливості нашого заводу дозволяють працювати з листовим металом завтовшки до 80 мм. та виготовляти широкий асортимент металевого обладнання для потреб будівельної галузі, комунальної галузі, оборонної промисловості, соціальної галузі, енергетичної галузі, тощо.

Для виконання своїх обов’язків, маємо достатній склад кваліфікованого персоналу, необхідні виробничі площі, обладнання, дозволи, сертифікати та багаторічний досвід у сфері машинобудівної промисловості.

Однією з актуальних лінійок виробництва є водогрійні твердотопливні котли серії ТКВЕ з ручним завантаженням, призначений для спалювання вугілля, пелет та деревини для отримання гарячої води з тампературою 95˚ для потреб опалення та горячого водопостачання. Модельний ряд твердопаливних котлів представлений потужностями від 100 кВт до 600 кВт. Котли виготовляються з високоякісної сталі, тому мінімальний термін експлуатації котла складає від 10 років і більше. Водогрійні твердопаливні котли серії ТКВЕ мають високий коефіціент надійності, а також простоту експлуатації.

Незважаючи на воєнний час підприємство ТОВ «Монастирищенський котельний завод «Енергетик» працює та відвантажує власну продукцію у всі регіони України.

Котельні установки представляють собою цілісний технічний комплекс, повністю готовий до введення в експлуатацію.

 

На фото транспортабельні котельні установки (ТКУ) з котлами ТКВЕ , які вироблені компанією для Київського центру соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання:

img_4582.jpg

img_4583.jpg
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку