- Реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е) — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


  • Головна
  • Про завод
  • Новини
  • Реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е)

Реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е)В грудні 2020 р. Котельним заводом Енергетик на замовлення Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва» в екстремально стислі терміни був реалізований будівельний підряд по реконструкції системи теплопостачання з встановленням блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е), теплопродуктивністю 1,4МВт, власного виробництва, з перепідключенням до неї споживачів житлового будинку №98 та гуртожитків № 96 та № 102, що знаходяться на проспекті Науки в м. Києві.

Котельня встановлена на заміну існуючої застарілої вугільної, що не відповідала сучасним екологічним вимогам та знаходилась в аварійному стані.

Колективом ТОВ КЗ «Енергетик» був реалізований повний комплекс робіт по «генпідряду», що включав в себе: будівельні роботи по прокладанню мереж (водопровід, газ, тепломережа, кабельні мережі), виконання фундаментів під котельну установку та під димову трубу, монтажні роботи по встановленню котельної та димової труби, встановлення шкафного газорегуляторного пункту та комерційного вузла обліку газу, виконання пусконалагоджувальних робіт та введення  в експлуатацію котельної з повним комплексом документального супроводу.

Фото блочно-модульної котельної установки БМВКУ-2,0Г(Е), теплопродуктивністю 1,4МВт, виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:

energetik_bmvku_2_01.jpeg

energetik_bmvku_2_04.jpeg

energetik_bmvku_2_03.jpeg

energetik_bmvku_2_02.jpeg

energetik_bmvku_2_05.jpeg

energetik_bmvku_2_06.jpeg
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку