- Виконано виготовлення та поставка ТКУ-0,7 М (Э) — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВиконано виготовлення та поставка ТКУ-0,7 М (Э)У 2020 році група компаній «Енергетик» виграла тендер на виготовлення транспортабельних котельних, що працюють на рідкому паливі для роботи бурових установок. На протязі 20 років наша компанія виготовляє і поставляє даного типу устаткування для добувної промисловості. Парові водотрубні двух барабанні котли Е-1,0-0,9 М-3 (Э), установлені в ТКУ- 0,7 М (Э) призначені для забезпечення технологічною парою бурових. Ці котли використовуються для обігріву механізмів і опалювання робочих приміщень.

У комплект котельної входить наступне: котел з надійним пристроєм пальника, блок водопідготовки, бак запасу сирої води, насосна група, сигналізатор граничних рівнів води, автоматика, у середині котельне обв'язування устаткування, димар.

Наші парові котельні відрізняються високою мірою монтажної готовності, мінімальними витратами на пуско-налагоджувальні роботи. Парові котли Е-1,0-0,9 М -3(Э) характеризуються простотою і надійністю в експлуатації.

Фото транспортабельної котельної установки ТКУ-0,7 М (Е), виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:

tku_0_7_m.jpg

Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку