- Ще один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик» — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЩе один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик»


Ще один масштабний проект ТОВ «Котельний завод «Енергетик» реалізований в найкоротші терміни. За два місяці завод підготував і реалізував котел паровий КЕ-10-14 робоче паливо лузга соняшнику, економайзер сталевий блоковий БВЕС-V, циклон батарейний ЦБ-42, деаератор атмосферний ДА-10/4.
  
Ринок теплоенергетики диктує нові умови роботи. Зважаючи на подорожчання традиційних джерел енергії, підприємства України все частіше дивляться у бік нетрадиційного палива, такого як пелета, тріска, лушпиння зернових і масленічних культур, міськанус.

Котельний завод «Енергетик» розробив і упровадив технологію реконструкції типових водотрубних парових котлів з переходом на спалювання альтернативного палива. Дане устаткування має особливий попит серед фермерських і переробляючих підприємств. Вживання котлів серії КЕ дозволило здійснювати постачання устаткування в блоковому виконанні. Щільне екранування дало можливість значно зменшити габарити котла і понизити витрату обмуровочних матеріалів (в порівнянні з котлами серії ДКВр). Підвищення механізації і автоматизації топкових процесів дозволило поліпшити умови обслуговування і експлуатації котельного устаткування, а також збільшити часовий ресурс роботи устаткування.

Фото парового котла КЕ-10-14 та допоміжного устаткування, працюючому на альтернативному паливі (лузга соняшника), виробництва ТОВ “Котельний завод ”Енергетик”:

Котел паровий КЕ-10-14 робоче паливо лузга соняшника

Котел паровий Е-10,0-1,4P (Э)

Циклон батарейний ЦБ-42

Котел паровий КЕ-10-14
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку