- Зелена енергетика за правилом трьох "Е": ефективність, економічність, екологічність — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листЗелена енергетика за правилом трьох "Е": ефективність, економічність, екологічність


Раціональний підхід до енергетичних ресурсів диктується сучасними економічними умовами. Щороку в Україні виробляється близько 70 млн т біомаси. Її застосування як палива дасть можливість генерувати  7000 МВт електроенергії.

На відміну від більшості європейських країн, вимушених імпортувати біомасу, Україна має власну енергетичну сировину у вигляді відходів деревообробної промисловості, сільського і лісового господарств. Використання цього багатства створює передумови для значного підвищення ефективності енергетичних установок, враховуючи широкий діапазон вітчизняного промислового котельного устаткування, що розраховане на застосування альтернативного палива.

Переваги біомаси як палива цілком очевидні. Передусім, це її поновлюваність як природного ресурсу, низька собівартість, доступність впродовж року, висока калорійність і відносно низька загроза забруднення довкілля за умови спалювання в котлах, оснащених спеціальним устаткуванням. Біомаса є С2O-нейтральним паливом, отже, її спалювання не потенціює парниковий ефект. Досить сказати, що одна з численних європейських ТЭС на біомасі розташована в самому центрі столиці Австрії, не представляючи ніякої загрози екологічній обстановці міста.

Звичайно, використання деревини як палива потребує дотримання цілого пакету екологічних норм. Сюди входить контроль за використанням виключно законно вирубаної сировини, наявність сертифікату на екологічну, зокрема, радіаційну чистоту і дотримання основ раціонального користування лісовими ресурсами країни.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку