- Майбутнє енергетики - за поновлюваними джерелами палива — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листМайбутнє енергетики - за поновлюваними джерелами палива


В Україні розгорнута широкомасштабна програма по впровадженню «енергетичних плантацій». Швидкорослі породи дерев, на думку учених, з успіхом можуть бути використані в якості альтернативного джерела палива.
Відповідаючи сучасним тенденціям розвитку українського енергетичного ринку, в 2016 році вінницькі лісоводи заклали більше 200 гектарів швидкорослих порід, серед яких за площею насаджень лідирує акація біла. Під плантації відводяться малопридатні для використання в сільському господарстві ділянки.
Держлісгоспи Вінницької області вже в 2016 році продали споживачам 126,4 тисяч кубометрів деревини, велика частина якої була підготовлена і реалізовувалася у вигляді готових дров. Деревина успішно замінює газ і активно використовується як альтернативне джерело палива – з високим коефіцієнтом тепловіддачі. У свою чергу, виробники котельного устаткування нарощують об'єми продукції для перепрофілювання колишніх газових котельних під дров'яне опалювання. Зокрема, всюди росте щорічний попит на твердопаливні передтопки, а також устаткування, здатного забезпечити тривалий час горіння твердого палива.

Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку