- Компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листКомпанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткуванняВ кінці 2019 року компанія ТОВ «Котельний завод «Енергетик» уклала Договір на постачання ряду устаткування: парового котла ДКВР-20-23-370, блочного економайзера БВЕС-V, воздухопідігрівача ВП і циклону батарейного ЦБ. На сьогоднішній день продукція відвантажується для найбільшого підприємства Миколаївської області. Котельний завод «Енергетик» в черговий раз показав блискучі результати злагодженої роботи колективу, професіоналізм і ефективність управління. Замовлення було відпрацьоване в найкоротші терміни.  

ТОВ «Котельний завод «Енергетик» планує і надалі розвивати напрям по створенню, впровадженню і виробництву казанів малої і середньої потужності і котельно-допоміжного устаткування. Зараз гостро стоїть питання по заміні котлів типу ДЕ і ДКВР, які відпрацювали свій ресурс, а навісне устаткування моральне застаріло. Розробка нових (робоче проектування) і реконструкція існуючих котлів, створення котлів для спалювання низькосортних палив, рослинних відходів сільськогосподарських, лісо- і деревообробних підприємств, робить підприємство конкурентоздатним на ринку машинобудування. А використання європейських комплектуючих робить роботу устаткування надійною, легкою і довговічною. Наша компанія співпрацює з передовими Європейськими виробниками  по постачанню арматури, замочних пристроїв, датчиків, частотних перетворювачів, також є можливість комплектувати котли сучасною автоматикою Siemens на основі контроллерів Simatic S7-1200.

Фото відвантажуваного устаткування виробництва (парового котла ДКВР-20-23-370, блочного економайзера БВЕС-V, воздухопідігрівача ВП і батарейного циклону ЦБ) ТОВ «Котельний завод «Енергетик»:

IMG_5166.JPG
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку