- Альтернативні види палива в энергетиці аграрного комплексу — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листАльтернативні види палива в энергетиці аграрного комплексу


У Києві відбувся семінар «Біогаз і БИО-ТЭЦ в агропромисловому комплексі», присвячений питанням використання похідних сільського господарства в енергетиці аграрних і промислових підприємств.

В умовах зростаючої необхідності переходу українських котельних з природного газу і вугілля на інші джерела палива особливо актуальним стає застосування новітніх технологій по основних напрямках отримання енергії з рослинної біомаси. На сьогодні таких напрямів три: спалювання біомаси, вирощування енергетичних рослин, впровадження і експлуатація біогазових установок.  Їх застосування є важливою умовою підвищення ефективності і конкурентоспроможності вітчизняного сільського господарства шляхом зниження собівартості продукції.

Велика увага приділялася передовим технологіям використання відходів сільського господарства - спалюванню соломи, деревної тріски і лушпиння соняшнику. Експерти і практики галузі поділилися досвідом ефективного використання цих видів альтернативного палива для отримання теплової енергії в умовах паливневих облаштувань різного типу сільськогосподарських і промислових підприємств, розташованих в аграрних регіонах країни.  
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку