- «Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металу — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист«Енергетик»: плазмове різання забезпечує точність крою металуВисокоточний розкрій металу у виробництві котельного обладнання «Енергетик» здійснює чеська установка плазмового різання Vanad. Конфігурація конструкції цього унікального устаткування повністю відповідає специфіці виробництва, забезпечуючи високу швидкість і точність різання.

В умовах високої інтенсивності виробництва і складності вирішуваних завдань установка Vanad Suprema істотно підвищує продуктивність завдяки універсальності в рішенні широкого спектру технологічних завдань, великої потужності, точності розкрою і гарантії європейських стандартів якості. Підприємство має можливість вести прецизійну обробку деталей будь-якої складності, навіть найдрібніших розмірів. Розкрій може здійснюватися паралельно декількома пальниками з подальшим зняттям фаски вручну.

Компанія Vanad більше 20 років спеціалізується на виробництві портальних машин з ЧПУ для різання металевих поверхонь будь-якої конфігурації. Сучасні інноваційні рішення, створені на власній науково-технічній інжиніринговій базі, вивели компанію на одно з лідируючих місць в області розкрою листового металу і труб з популярних марок сталі, сплавів і алюмінію.
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку