- Парові котли на дровах — назад у майбутнє? — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листПарові котли на дровах — назад у майбутнє?В умовах жорсткого ціноутворення на енергоносії все більше українських промислових підприємств і об'єктів комунальної сфери переходять на поновлювані енергетичні ресурси. Незважаючи на архаїчність у ХХІ столітті дров'яного палива, великої популярності набувають саме дров'яні котли.

Така тенденція спостерігається переважно в центральних, північних і західних регіонах України. Завдяки великим лісовим масивам, одним з найбільш поширених і доступних видів палива тут, як і раніше, залишаються дрова, а також похідні лісозаготівельної, деревопереробної промисловості, меблевого виробництва.

Рішення придбати парові чи водогрійні котли на дровах для забезпечення власних потреб найчастіше приймають невеликі промислові підприємства і об'єкти комунальної сфери, сільськогосподарські підприємства, об'єкти малого і середнього бізнесу, чий виробничий ланцюжок потребує у великій кількості технологічної пари.

Сьогодні ТОВ МВВФ «Енергетик» виробляє декілька варіантів парового котла на дровах, працюючих як на дровах, так і трісці деревини. Зокрема, це котли серії Е на альтернативних видах палива. Вони виробляють насичену пару з робочим тиском 0,8 і 1,3 МПа і здатні робити від 1 до 2,5 тон пари в годину. Для забезпечення безперервної автоматичної роботи цих котлів вони обладналися спеціальними передтопками, дров'яне паливо в які подається за допомогою шнеків з паливного бункера. Система подання палива має високу міру надійності, що виключає необхідність задіяти робочий персонал для завантаження палива.

Парові котли на дровах «Энергетик» випускаються впродовж багатьох років за власними інженерними розробками, мають конкурентоздатну ціну і заслужено мають репутацію надійного, довговічного і економічно ефективного котельного устаткування.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку