- В Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезону — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВ Україні триває підготовка до майбутнього опалювального сезонуЗимовий сезон 2017-2018 в Україні обіцяє бути теплим і світлим. Уряд робить усі необхідні заходи для закупівлі палива, приділяючи особливу увагу пошуку способів диверсифікації постачань вугілля антрацитової групи для українських теплоелектростанцій.

За повідомленнями з Міністерства енергетики і вугільної промисловості України підготовка до опалювального сезону йде по заздалегідь встановленому плану. Проблему з вугіллям антрацитової групи, що виникла на тлі конфлікту в південно-східному регіоні країни, вдається вирішити шляхом його закупівлі поза Донбасом і Російською Федерацією. Зокрема, в червні до морського порту Одеса прибув антрацит з Південно-Африканської Республіки. Впродовж червня українські ТЕС отримали 400 вагонів цього палива. Йдуть переговори про закупівлю 1 000 000 т антрациту в США.

Паралельно повним ходом йде переобладнання Зміївської ТЕС на вугілля газової групи. Зміївська — перша з українських ТЕС, де будівельно-монтажні роботи по введенню нового устаткування на другому енергоблоці вже завершені. За даними держкомпанії «Центренерго», другий блок має бути введений до експлуатації до 1 вересня 2016 року, п'ятий — до 17 вересня.

Готуються до зими підприємства господарської і житлово-комунальної сфери. Разом з реконструкцією і заміною магістральних трубопроводів, реалізацією комплексу заходів по енергозбереженню, росте продаж котельного обладнання, що готове працювати як на традиційних, так і альтернативних джерелах твердого палива. Нове  обладнання для котелень істотно знижує витрати на придбання палива, підвищує енергоефективність і незалежність кожного підприємства або комунального об'єкту від централізованих джерел постачання тепла і гарячої води.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку