- Модульні котельні: вірою і правдою — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листМодульні котельні: вірою і правдоюГрафік постачання тепла і гарячої води у багатьох містах і навіть регіонах України далеко не завжди відповідає природним реаліям і природному бажанню споживачів круглий рік користуватися усіма благами централізованого тепло- і водопостачання. Нестабільність в цьому питанні примушує шукати альтернативне рішення проблеми.

Нинішня весна теплом не радувала, із-за небувало низьких квітневих температур комунальні служби були вимушені відновити опалювальний сезон в західних областях країни. Інша частина населення терпляче дочекалася травневого тепла, але питання про опалювання в оптимальні сезонні терміни, що покривають потребу українців в комфортних температурних умовах, не зняте з порядку денного.

Відмова від центрального теплопостачання на користь автономних, керованих джерел тепла і гарячого водопостачання зазвичай вирішується установкою власних котельних., В цьому випадку там, де це технічно можливо і економічно прийнятно, на допомогу приходять виробники модульних котельних в Україні. Широкий вибір таких установок обумовлений прагненням задовольнити різні потреби населення і промислових споживачів.

ТОВ МВВФ «Енергетик» має у своєму асортименті водогрійні і парові котельні установки у вигляді готових модулів, набір або комбінація яких може бути використані для різних потреб. В якості джерела пари і гарячої води їх успішно використовують як житлово-комунальні об'єкти, так і підприємства, де вироблення пари є необхідним компонентом технологічних процесів. При цьому ціна котельні залежить від необхідної потужності, типу котельної за видом обраного палива (модульні котельні на газі, твердому паливі, мазуті, трісці деревини), набору допоміжного устаткування, технологічних тонкощів конкретних об'єктів.

Модульні котельні установки здатні бути ефективною, надійною і безвідмовною альтернативою центральному водо- і теплопостачанню.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку