- Котельні Херсону переходять на альтернативне паливо — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листКотельні Херсону переходять на альтернативне паливо


Два десятки комунальних підприємств Херсона були успішно переобладнані під нові види палива в 2016 році. Зміни в роботі міських котельних виконані згідно з програмою підвищення енергоефективності і розвитку поновлюваної енергетики.

Переоснащення котельних установок проводиться за рахунок фінансування з державного фонду регіонального розвитку, бюджетів міського рівня і можливостей підприємств.

На альтернативні види палива у вигляді пеллет і брикетів переведені дві котельні центрального теплопостачання в Новій Каховці і стільки ж об'єктів у фельдшерських центрах Белозерського і Чаплинського районів. Реконструйовані десять котельних чотирьох підприємств комунальної теплоенергетики. Модернізація здійснюється шляхом монтажу додаткового устаткування, зокрема, твердопаливних передтопків, і заміною котельного устаткування на котли, адаптовані під альтернативні види палива.

В результаті виконаних робіт доля загальної потужності котельних на поновлюваних видах палива збільшилася більш ніж на 7%. Нововведення в теплоенергетичній сфері області дозволили істотно скоротити споживання природного газу. За оцінками фахівців, економія блакитного палива в області за рік склала більше 16 мільйонів кубометрів.

Паралельно з цим енергетична галузь Херсона активно розвиває інноваційні напрями «зеленої» енергетики, джерелами якої є поновлювані природні ресурси. Зростають об'єми електроенергії, отриманої завдяки енергії вітру і сонця. Впродовж минулого року сонячними і вітровими електростанціями Херсонської області сгенеровані 140 млн кВт/ч електроенергії.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку