- Нове промислове котельне обладнання — котел, що працює на лушпинні соняшнику — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листНове промислове котельне обладнання — котел, що працює на лушпинні соняшнику


У 2016 році ТОВ МПВФ «Енергетик» розробив і виготовив нове промислове котельне обладнання — паровий котел Е-10,0-1,4Р. Для котла використовується лушпиння соняшника як паливо. Для розробки котла використовувався досвід проектування і виготовлення вітчизняних і зарубіжних виробників аналогічного обладнання. Це дало можливість виготовити котел з урахуванням всіх рекомендацій для якісного спалювання лушпиння соняшнику.

У конструкції котла були враховані всі побажання Замовника, для забезпечення роботи котла без частих зупинок, для чищення поверхонь нагріву від золи. В конструкції передбачені лази для безпечного і зручного огляду і чищення поверхні нагрівання котла.

Конструкція котла, як промислового котельного обладнання, розроблялася з урахуванням можливості роботи котла з паропродуктивністю до 12 тонн пари на годину, з тиском 1,4 МПа. Котел призначений для вироблення насиченого пара, що використовується для технологічних потреб промислових підприємств, на теплопостачання системи опалення, вентиляції та гарячого водопостачання. Котел може встановлюватися в опалювальних, опалювально-виробничих і виробничих котельнях. Котел компонується вихровим пальником для спалювання лушпиння соняшнику.

Котел Е-10,0-1,4Р складається з конвективного, топкового блоків і вихровиго пальника, силового каркаса, помостів і сходів. У конвективний блок входять: верхній і нижній барабани, конвективний пучок, екрани бічні з колекторами. У топковий блок входять: екрани бічні, екран фронтовий і задній, колектори.

Збірка котла здійснюється на місці його установки, після чого обшивається теплоізоляцією.Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку