- В Україні зростає видобування газу і вугілля для промислового котельного устаткування — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВ Україні зростає видобування газу і вугілля для промислового котельного устаткування


Послідовно виконуючи реалізацію програми забезпечення енергетичної незалежності України, вітчизняні вугільні шахти і газові бурові нарощують об'єми здобичі.
 
15 млрд кубометрів газу –це перспектива річного видобутку українського природного газу в 2017 році. За словами глави правління «Укргазвидобування» О.Прохоренко, приріст видобутку газу в порівнянні з 2016 роком складе 0,4-0,6 млрд кубометрів за рахунок переобладнання і модифікації свердловин, збільшення їх продуктивності. Окрім цього, планується на 75% інтенсифікувати бурові роботи, довівши кількість нових свердловин до 100.

Оприлюднені також планові цифри видобутку вугілля українськими щахтами, що діють на підконтрольній державі території. Згідно інформації прес-служби Міністерства енергетики і вугільної промисловості в 2017 році в Україні буде здобуто понад 9 млн тонн рядового вугілля, що відповідає щодобовій здобичі в 25000 тонн. Це майже на 10000 тонн на добу більше, ніж у 2016 році. Перспектива такого істотного зростання базується на планах введення в експлуатацію 11 нових лав на діючих вуглевидобувних підприємствах.

У свою чергу, в Україні планується переобладнання всіх теплоелектростанцій, працюючих на вугіллі марки антрацит, на вугілля марки «Г». Зокрема, вже весною цього року Зміївська ТЕС запускає блоки №2 і №5, готові до експлуатації в режимі використання вітчизняного вугілля. Паралельно з цим йдуть роботи по реконструкції Трипільської ТЕС.
       
Промислове котельне устаткування, вироблюване ТОВ МВВФ «Енергетик», є універсальними паровими і водогрійними котлами, здатними працювати на різних видах вітчизняного палива, включаючи вугілля, газ, рідке паливо і альтернативні його види.


Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку