- Батарейні циклони: на варті чистого повітря — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листБатарейні циклони: на варті чистого повітряЖодне промислове котельне або вентиляційне обладнання не обходиться без батарейних циклонів — агрегатів, призначених для уловлювання твердих часток пилу і золи з димових газів і повітряних сумішей. Батарейні циклони «Енергетик» широко затребувані як складова частина котельного устаткування.

ТОВ НВВФ «Енергетик» випускає два основні види цього обладнання: батарейний циклон БЦ, коефіцієнт очищення якого складає 80%, і модернізований варіант БЦ-М, в якому міра очищення доведена до 92%. Лінійка складається з 11 моделей, що розрізняються за номінальною продуктивністю і мірою уловлювання часток, що, відповідно, формує ціну на батарейний циклон. Продуктивність визначається кількістю кубометрів очищеного повітря за годину.

Батарейний циклон застосовується в промисловому котельному устаткуванні, зокрема, парових і водогрійних котлах марок ДКВР і КЕ, працюючих на твердому паливі. Підчас термічної дії будь-яке таке паливо — вугілля, дрова, деревна тріска, пелети, лушпиння соняшнику та інші відходи сільського господарства — дає тверді зольні частки, які осідають на поверхнях газохіду і топки. Уникнути забруднення внутрішніх об'ємів котельного устаткування і очистити гази, що йдуть, від шкідливих викидів допомагає батарейний циклон.

Принцип його роботи грунтується на дії гравітаційних і відцентрових сил: димові гази із швидкістю 20 — 25 м/сек подаються до батареї циклону, де зольні частки осідають на внутрішній поверхні корпусу і поступово опускаються в бункер. Гази в очищеному стані виводяться назовні. Якість очищення залежить від діаметру циклону: чим він менший, тим продуктивніше працює система. Тому чим потужніше батарейний циклон, тим більше батарей він містить. Тому їх називають ще мультициклонами.

Батарейні циклони ТОВ НВВФ «Енергетик» зарекомендували себе як надійне устаткування, що відповідає державним стандартам.
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку