- Аудит системи менеджменту якості ТОВ МВВФ «Енергетик» пройшов успішно — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листАудит системи менеджменту якості ТОВ МВВФ «Енергетик» пройшов успішноУ жовтні 2016 року аудитори ТОВ "Інтерсерт-Україна" провели плановий спостережливий аудит системи менеджменту якості ТОВ МВВФ "Енергетик". За результатами перевірки органу сертифікації TUV Thuringen рекомендовано підтвердити дію сертифікату відповідності підприємства в системі TIC.

Процедуру щорічного аудиту виконано відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001 з сферою застосування "Виробництво парових і водогрійних котлів і допоміжного котельного устаткування".

Функціонування і усебічний розвиток системи менеджменту якості сприяє послідовному просуванню ТОВ МВВФ "Енергетик" до позиції лідера в теплоенергетичному секторі ринку. В умовах глобалізації і посилення ринкової конкуренції задоволення зростаючих потреб клієнтів на найвищому рівні є головною метою діяльності підприємства. Якісний результат роботи забезпечений надійним контролем за ходом усіх виробничих процесів, підвищенням ефективності управління, впровадженням новітніх досягнень науково-технічного прогресу в усіх сферах діяльності компанії.

Підтвердження сертифікату свідчить про високий професіоналізм співробітників компанії і відповідність діяльності підприємства строгим міжнародним стандартам якості.
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку