- Нам 16 років! — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний лист


Нам 16 років!Незважаючи на різні обставини, 16 років ми рухаємося шляхом стійкого розвитку, нарощування науково-виробничого потенціалу і зростання продажів устаткування.

За цей час ми навчилися працювати за найстрогішими світовими стандартами, підтвердивши уміння сертифікатом менеджменту якості. У наших рядах працюють більше 300 кращих вітчизняних фахівців – від найдосвідченіших майстрів робочих професій до високоосвічених наукових фахівців.   

Всі разом ми реалізували більше 5000 успішних проектів у сфері вітчизняної і зарубіжної теплоенергетики. Ми давно переступили за ювілейні виробничі показники, якими гордилися ще рік тому: 5000 парових і 500 водогрійних котлів, 500 БМВКУ і ТКУ.

Ми не просто намагаємося йти в ногу з вимогами часу, ми випереджаємо події, гостро відчуваючи ринок. Оновлення бренду і реєстрація нової торгової марки стали необхідним трампліном для виходу на висококонкурентний європейський ринок.

Ми рухаємося вперед з гарним прискоренням і небувалим ентузіазмом. Усе нове і прогресивне, що відбувається в теплоенергетиці нашої країни, миттєво стає нашими планами і новими науково-технічними розробками. Розвиваючи актуальний для України напрям біоенергетики, ми вносимо вагомий внесок в зміцнення енергетичної незалежності улюбленої країни.
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку