- Вихід компанії на Віденську біржу — новини заводу Енергетик
Зворотний зв'язок
Зворотний зв'язок
Опитувальний листОпитувальний листВихід компанії на Віденську біржу  NET New Energy Technologies AG - австрійська холдингова операційна компанія що базується у Відні, Австрії, яка володіє дочірніми підрозділами KMWP і KW Energetik. Дочірні компанії розташовані в центральній Україні, в Черкаській області, місто Манастирище, приблизно 200 км від Києва. 110 співробітників і сучасні виробничі потужності зробили компанію всесвітньо відомим постачальником промислових парових та водогрійних котлів для виробників установок. Постійні клієнти і оператори електростанцій в якості кінцевих споживачів цінують технічні знання та інноваційні можливості NET New Energy Technologies AG, особливо в галузі використання біомаси, якості вироблених компонентів, а також технологічної компетентності.

   NET New Energy Technologies AG занесено на прямий ринок Віденської фондової біржі з 17 червня та орієнтовна ціна була встановлена на рівні 2,50 євро за акцію, що було повідомлено компанією в середу вдень. Також, ринкова капіталізація холдингу на Віденській біржі складає 10.000.000,00 €.

   Компанія NET New Energy Technologies AG повідомляє що подала заявку на включення до Віденської фондової біржі всіх 4,000,000 акцій компанії на Третій Ринок (MTF) Віденської фондової біржі, що є торговим сегментом "прямий ринок" ("direct market").

   Основним засновником та акціонером NET AG являється Олексій Пархоменко, а також другим по величині акціонером являється Anlagentechnik GmbH & Co, який входить в Rosinger Group.

   Також, важливо знати що NET New Energy Technologies AG входить до Rosinger Global Investments індекс (ROSINGER INDEX EUR (AT0000A1YXV6)) станом на червень 2019, з такими компаніями як Raiffeisen, Wiener Privatbank, UNIQA, IBRD і так далі.
Как это делается

  • ->
  • ->

Все видео
Подпишитесь!

Повернення до списку